[24.10.2018, Kraków] Kiermash vol. XVI + Niech żyje papier!

Organizatorzy: Kiermash i Zwykłe Życie

pinCzeczotkaul. Wiślna 1, 31-008 Kraków

Kiermash vol. XVI + Niech żyje papier!
W ramach festiwalu Sztuka do rzeczy – design w Krakowie

24-25 listopada 2018
Godz. 11:00 – 18:00

🆓WSTĘP WOLNY🆓

🛍️Kiermash i 📰”Niech żyje papier” Zwykłe Życie są częścią festiwalu 🛋️Sztuka do rzeczy – design w Krakowie.

Jeszcze nie odetchnęliśmy po ostatnim 🍁jesiennym Kiermashu🍁, a już chcemy Was zaprosić na ❗kolejną edycję. 24 – 25 listopada będziemy częścią festiwalu 🛋Sztuka do rzeczy – design w Krakowie, który skupia 🔝najważniejsze wydarzenia związane z 🇵🇱️polskim designem. Jeżeli więc nie zdążyliście zaopatrzyć swoich szaf na nadchodzący ☃️🌬️sezon zimowy to nasi wystawcy po raz kolejny będą czekać na Was tuż przed samymi Sukiennicami w Pałacu Czeczotka na Rynku Głównym w Krakowie.

🧥🧤🧦🧣🧥🧤🧦🧣🧥🧤🧦🧣🧥🧤🧦🧣🧥🧤🧦🧣
Co zaplanowaliśmy tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, szale, czapki i… wszelkie inne dodatki. Kiermashowi WYSTAWCY – projektanci i designerzy sprawią, że na I piętrze Pałacu Czeczotka będzie naprawdę różnorodnie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tego jesteśmy pewni. 

📰🗞️📜📒📚📰🗞️📜📒📚📰🗞️📜📒📚📰🗞️📜📒📚
A co będzie na II piętrze? Tym razem mamy dla Was niespodziankę. Po raz pierwszy w Krakowie pojawi się impreza „Niech żyje papier!” organizowana przez magazyn Zwykłe Życie. Do tej pory związana ze stolicą, rozszerza działalność i łączy z nami siły. 

„Niech Żyje Papier” to targi, wystawy i warsztaty. Dla kogo organizowane jest to dwudniowe święto papieru? Dla osób, które kochają papier pod każdą postacią – prasy, książek, notesów, grafik, plakatów. Również dla tych, którzy na co dzień w duchu eko nie wahają się sięgać po nowe technologie. Poprzednie edycje „Niech Żyje Papier!” stworzyły silną kilkutysięczną grupę papierowych maniaków, którą chcemy kolejny raz powiększyć.

Wśród wystawców na targach znajdą się najlepsi polscy wydawcy, producenci ekskluzywnych wyrobów papierniczych (notesów, piór, artbooków), producenci nowoczesnych urządzeń (czytniki, ekrany, drukarki) oraz właściciele kreatywnych marek wykonujących odzież, akcesoria i wyposażenie wnętrz z papieru.

„Niech Żyje Papier!” zachęcające do rozmów i dyskusji na temat roli papieru oraz świadomego wykorzystywania go w takich dziedzinach jak: książki, prasa, nowe technologie, design i recykling.

Chcesz się zgłosić do „Niech żyje papier!”, 📧📧📧napisz: info@zwyklezycie.pl lub mateusz@zwyklezycie.pl