Promujemy! | Krzysztof Kędzior

To nie będzie typowy post z naszego cyklu debiutów. Obrazilibyśmy w ten sposób dorobek i staż pana Krzysztofa – a tego nie chcemy!Pan Krzysztof o sobie pisze tak:

Mam 37 lat. Poezję tworzę od lat dwudziestu pięciu, choć pierwsze wydanie miało miejsce w roku 2012. Wydałem również trzy książki prozatorskie. Dwa zbiory groteskowych opowiadań, oraz zbiór listów adresowanych do pewnej, wciąż przeze mnie poszukiwanej Pani. Mam na koncie w sumie jedenaście książek, z nakładu wydawnictwa Miniatura (osiem tomików poetyckich). Moją drugą pasją są biegi przeszkodowe (OCR). W kwestii twórczości, jestem absolutnym fanem Charlesa Baudelaire’a, a generalnie, cenie sobie twórczość poetów wyklętych. Sam również piszę o tym samym. Choroba, brzydota, wykluczenie, błądzenie, grzech… Życie na krawędzi, na bakier z normami. Poezja buntu i krzyku. Choć oczywiście i u mnie można znaleźć wiersze na wskroś łagodne, miłosne…

Prowadzę amatorski kanał youtube, na którym można posłuchać nagrywanej przeze mnie twórczości, a na playliście dostępnej na kanale, odsłuchać również czterech piosenek, do których za teksty, posłużyły moje wiersze.


Przed Wami utwór pt. „Syndrom Bastylii” ze zbioru DROGA, O KTÓRĄ NIKT NIE PYTA.

Dajcie znać, co myślicie! 😊


A jeśli chcecie zobaczyć więcej prac Krzysztofa, to odsyłamy na:

  1. Droga Pani Bibliotekarko – strona poświęcona prozie
  2. Rebel – poezja
  3. i…. kanał na YouTubie, na którym można posłuchać nagrywanej przez Krzysztofa twórczości oraz odsłuchać czterech piosenek, do których za teksty, posłużyły wiersze Rebel – poezji.

Życzymy samych sukcesów lirycznych, prozatorskich i sportowych w Nowym Roku! Trzymamy mocno kciuki za wszystkie projekty! 🙂