„Weź się ogarnij. Ćwiczenia dla ogarniętych inaczej” | Recenzja

Ogarnij się z Panią Bukową!

Jeśli kiedykolwiek miałaś wyrzuty sumienia, że nie biegasz codziennie półmaratonu, nie jesz jarmużu, nie segregujesz kolorami idealnie wyprasowanych ubrań i w ogóle jesteś czasami taka trochę nieogarnięta… to ta książka jest właśnie dla ciebie! 


Dzięki niej: 
– dowiesz się, co zrobić, żeby w ogóle nic nie robić i być zadowoloną z życia, 
– nauczysz się pielęgnować swoją strefę komfortu, żeby już nigdy nie musieć z niej wychodzić, 
– a przy tym uwolnisz swoją kreatywność i będziesz się świetnie bawić! 


Przed tobą zestaw 111 ćwiczeń (labiryntów, wykreślanek, list, rebusów, krzyżówek, szyfrów i innych zadań), dzięki którym twoje nicnierobienie zyska niemal naukową podbudowę! Bo co jak co, ale w nicnierobieniu Pani Bukowa jest ekspertem jak mało kto! 

Nowy antyporadnik najbardziej nieogarniętej osoby w internetach już dostępny w sprzedaży: https://bit.ly/2CNrCDg!

https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,132635,Wez-sie-ogarnij

I znowu szaro, buro, zimno i… smogowo za oknem (tak, mieszkam w Krakowie). W swojej biblioteczce masz same literackie klasyki lub poradniki typu: “jak żyć?”. Nie oszukujmy się, w takim czasie jak teraz, najchętniej ukryłabyś się w zaciszu swojego domu, pod kocykiem, z herbatką w ręce, by nie robić nic nadwyrężającego. I tu z pomocą, na takie właśnie dni, przychodzi nowa książka Pani Bukowej, czyli „Weź się ogarnij. Ćwiczenia dla ogarniętych inaczej”.

Nie powiem – co się uśmiałam przy lekturze tej książki, to moje. A jak wiadomo, śmiech to samo zdrowie i kilka spalonych kalorii więcej. Dzięki!

Uprzedzam, że Pani Bukowa swoim sarkazmem, ironią i ogromnym dystansem do otaczającego nas świata, potrafi zdziałać cuda i wywołać salwę śmiechu. Przykład? Nie ma sprawy! Nie sądziłam, że w ciągu dnia robię tyle ćwiczeń, że mogę sobie darować wycisk na siłowni.

Weźmy pod uwagę codzienne chodzenie od kanapy do lodówki, wstawanie z łóżka, otwieranie wina, przewracanie kartek w książek – można to podciągnąć pod plan treningowy. Pani Bukowa zadbała również o nasze szare komórki i przygotowała 111 ćwiczeń:  labiryntów, wykreślanek, kolorowanek, rebusów, krzyżówek, szyfrogramów, które pomogą w kreatywny sposób zabić czas.

Ciekawym zabiegiem jest fakt, że każdy rozdział podzielony jest tematycznie i wedle pór roku – poprzedzony jest on krótkim wprowadzającym felietonem Pani Bukowej. W książce znajdziemy ćwiczenia z takich obszarów aktywności jak spanie (bardzo ważny element życia!), dbanie o figurę, sprzątanie, czytanie książek, kultura, oszczędzanie, praca i czas dla bliskich.

Jeśli masz dosyć przytłaczających poradników i specjalistów, którzy każą Ci wyjść ze swojej strefy komfortu, to ta książka jest dla Ciebie idealna. Dobra, ja już kończę pisać, bo wzywają mnie moje leniwce, które muszę pokolorować – a jest tam jeden o moim imieniu! <3


@Wydawnictwo ZNAK dziękuję bardzo za przesłany egzemplarz książki. Była to czysta przyjemność dla mnie! 

Zachęcam do lektury książki, która od kilku dni jest w sprzedaży. Link tutaj – klik.